WhatsApp ile Hemen Ulaş!
   
 
 
 
 
     
ÜYE OLUN
EMAİL
ŞİFRE
Beni Hatırla
Şifremi Unuttum
HALA ÜYE OLMADINIZMI ?

Sepetim

00 TL

Sepetinizde (0) ürün bulunmaktadır.

Toplam
0 TL

Garanti, İade ve Değişim

 

GARANTİ, İADE VE DEĞİŞİM
 

GARANTİ

*Kuyumcu.com.tr'den satın  aldığınız tüm ürünler Kuyumcu Kuyumculuk garantisi altındadır.Tüm ürünlerimizde 2 yıl bakım garantisi vardır.Ürünlerinizin sertifikası da satın almış olduğunuz ürünle birlikte gönderilmektedir.Tamir veya bakım için göndereceğiniz ürünü sertifikası ile birlikte göndemenizi rica ederiz.
Kuyumcu.com.tr’den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için kuyumcu.com.tr  dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma, tadilat v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Tamir ve/veya bakım hizmeti sadece kuyumcu.com.tr  fabrikasında verilir. Kuyumcu.com.tr  fabrikası dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamı dışındadır.
Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Not: Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile üretildiği için altın ve değerli taş bulunan ürün değerlerinde yaklaşık olarak ± %3 sapma oluşabilmektedir. Satın alma işlemlerinde lütfen bu oranı göz önüne alınız.

 

İADE VE DEĞİŞİM

Sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün  içerisinde kuyumcu.com.tr  Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz.
Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği özelliklerde iade etmekle yükümlüdür.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün kuyumcu.com.tr ’a ulaştığı andan itibaren on (10) gün içerisinde ürün bedeli  iade edilir.
Üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.

Satın almış olduğunuz ürünü 15 (onbeş) gün içerisinde başka bir ürün  ile değiştirebilirsiniz.
Bu sürelerin dışında her hangi bir şekilde ürün değişimi işlemi yapılmamaktadır.

Müşteri Hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler Kargo firmalarından teslim alınmayacaktır.


İade veya değişim için gönderilen ürün paketinin firmamıza ulaşımı sırasındaki tüm sorumluluk tüketiciye aittir.

Kişiye özel olarak üretilen ürünler (isim yazılan ürünler, tamtur alyanslar, ölçüye göre yapılan evlilik alyansları, parmak izi ürünler v.s) kampanyalı ürünler, indirimli ürünler, fırsat ürünleri , saatler v.s kesinlikle iade alınamamaktadır.

 Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.